Karty kontrolne, narzędzia statystyczne | LABORATORIUM | JAROCIN

 

SZKOLENIE:

Karty kontrolne, badania biegłości, narzędzia statystyczne


 

SZKOLENIE:

Niepewność pomiaru


 

Pozostałe szkolenia dla laboratoriów badawczych:

 


Szkolenie w siedzibie Twojego laboratorium

Jeśli pracujesz w laboratorium Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarocinie (Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii) lub też innym okolicznym laboratorium, szkolenie możemy przeprowadzić tylko dla pracowników Twojego laboratorium lub dla grupy składającej się z pracowników różnych laboratoriów z miejscowości Jarocin.

Aby otrzymać ofertę organizacji szkolenia w Twoim laboratorium napisz do nas info@topszkolenie.pl lub zadzwoń (61) 624 36 40.

 


Laboratoria akredytowane w miejscowości Jarocin

  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jarocinie – Laboratorium
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarocinie – Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii

Jarocin

Jarocin to miasto położone na Wysoczyźnie Kaliskiej, będące siedzibą gminy Jarocin i znajdujące się w obrębie powiatu jarocińskiego w województwie wielkopolskim. Zamieszkane jest przez około dwadzieścia sześć tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie Jarocin posiada od 1257 roku. Burmistrzem miasta jest obecnie Adam Pawlicki.

ZABYTKI
W Jarocinie można znaleźć kilka bardzo ciekawych zabytków i obiektów historycznych. Należą do nich: budynek kościoła parafialnego pod wezwaniem świętego Marcina (święty ten jest patronem Jarocina), jarociński ratusz, wybudowany na samym początku XIX wieku, będący jednocześnie siedzibą Muzeum Regionalnego. Szczególnie warto zobaczyć neogotycki Pałac Radolińskich wraz z zespołem parkowym.

KULTOWY FESTIWAL W JAROCINIE
W Jarocinie, od 1980 roku corocznie, odbywał się festiwal muzyki rockowej, który dzięki ogromnemu zainteresowaniu fanów muzyki i występom wielu znanych i lubianych gwiazd, zyskał ogromną sławę.