Karty kontrolne, narzędzia statystyczne | LABORATORIUM | GRODZISK WIELKOPOLSKI

 

SZKOLENIE:

Karty kontrolne, badania biegłości, narzędzia statystyczne


 

SZKOLENIE:

Niepewność pomiaru


 

Pozostałe szkolenia dla laboratoriów badawczych:

 


Szkolenie w siedzibie Twojego laboratorium

Jeśli pracujesz w laboratorium SYLKOM Sp. z o.o. – Laboratorium lub też innym pobliskim laboratorium, szkolenie możemy przeprowadzić tylko dla pracowników Twojego laboratorium lub dla grupy składającej się z pracowników różnych laboratoriów z miejscowości Grodzisk.

Aby otrzymać ofertę organizacji szkolenia w Twoim laboratorium napisz do nas info@topszkolenie.pl lub zadzwoń (61) 624 36 40.

 


Laboratoria akredytowane w miejscowości Grodzisk Wielkopolski

  • SYLKOM Sp. z o.o. – Laboratorium

 

Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk to miasto znajdujące się powiecie grodziskim w województwie wielkopolskim, będące siedzibą administracyjną gminy miejsko-wiejskiej Grodzisk Wielkopolski. Liczy sobie około czternaście i pół tysiąca mieszkańców. Miasto zostało założone w połowie XIII wieku, prawa miejskie otrzymało zaś w 1303
roku. Obecnie rządy burmistrza sprawuje w Grodzisku Henryk Szymański.

ZABYTKI W GRODZISKU
Grodzisk, jak wiele miast znajdujących się w rejonie rozkwitu państwa polskiego, posiada wiele ciekawych obiektów historycznych. Godne uwagi są: barokowy kościół pod wezwaniem Najświętszego Imienia Jezus, piękny budynek ratusza miejskiego z 1835 roku, Dom Rzemiosła, Willa Andrzejewskich, starostwo powiatowe
czy muzeum Ziemi Grodziskiej.

SPORT W GRODZISKU
Grodzisk słynie z posiadania stadionu dyskobolii z zabytkową trybuną główną, który kilka lat temu został uznany na jeden z najlepiej prezentujących się obiektów tego typu w Europie.