Karty kontrolne, narzędzia statystyczne | LABORATORIUM | GOSTYŃ

 

SZKOLENIE:

Karty kontrolne, badania biegłości, narzędzia statystyczne


 

SZKOLENIE:

Niepewność pomiaru


 

Pozostałe szkolenia dla laboratoriów badawczych:

 


Szkolenie w siedzibie Twojego laboratorium

Jeśli pracujesz w laboratorium Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu – Laboratorium Badania Surowca lub też innym pobliskim laboratorium, szkolenie możemy przeprowadzić tylko dla pracowników Twojego laboratorium lub dla grupy składającej się z pracowników różnych laboratoriów z miejscowości Gostyń.

Aby otrzymać ofertę organizacji szkolenia w Twoim laboratorium napisz do nas info@topszkolenie.pl lub zadzwoń (61) 624 36 40.

 


Laboratoria akredytowane w miejscowości Gostyń

  • Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu – Laboratorium Badania Surowca

 

Gostyń

Gostyń to miasto będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Gostyń, znajdujące się w powiecie gostyńskim, w województwie wielkopolskim, około 60 kilometrów na południe od wojewódzkiej stolicy – Poznania. Gostyń leży nad rzeką Kanią. Liczy sobie około dwudziestu tysięcy mieszkańców. Prawa miejskie Gostyń posiada od 1278 roku. Obecnie burmistrzem jest Jerzy Kulak.

ZABYTKI
W mieście znajduje się kilka wartych zobaczenia zabytków, takich jak Bazylika na Świętej Górze pochodząca z XV wieku, kościół pod wezwaniem świętej Małgorzaty (najstarszy zabytek Gostynia, wybudowany w XIII wieku), ratusz miejski, zabytkowy budynek liceum ogólnokształcącego czy pozostałości średniowiecznego grodu rycerskiego. Dodatkowo na terenie miasta działają dwa muzea: Muzeum Miasta Gostynia z zabytkami historycznymi oraz etnograficznymi tego regionu oraz Prywatne Muzeum Automobilizmu Jana Pedy, które będzie gratką dla każdego miłośnika motoryzacji.