Karty kontrolne, narzędzia statystyczne | LABORATORIUM | GOŁUCHÓW

 

SZKOLENIE:

Karty kontrolne, badania biegłości, narzędzia statystyczne


 

SZKOLENIE:

Niepewność pomiaru


 

Pozostałe szkolenia dla laboratoriów badawczych:

 


Szkolenie w siedzibie Twojego laboratorium

Jeśli pracujesz w laboratorium Spółka Wodno-Ściekowa PROSNA – Laboratorium lub też innym okolicznym laboratorium, szkolenie możemy przeprowadzić tylko dla pracowników Twojego laboratorium lub dla grupy składającej się z pracowników różnych laboratoriów z miejscowości Gołuchów.

Aby otrzymać ofertę organizacji szkolenia w Twoim laboratorium napisz do nas info@topszkolenie.pl lub zadzwoń (61) 624 36 40.

 


Laboratoria akredytowane w miejscowości Gołuchów

  • Spółka Wodno-Ściekowa PROSNA – Laboratorium

 

Gołuchów

Gołuchów to nieduża wieś, położona w gminie Gołuchów (jest jej główną siedzibą), w powiecie pleszewskim, w województwie wielkopolskim. Na mapie wieś zlokalizowana jest w pobliżu dwóch większych miast: około 16 kilometrów na północny zachód od Kalisza oraz 13 kilometrów na południowy wschód od Pleszewa.
Według raportów, Gołuchów zamieszkuje około dwa tysiące trzystu mieszkańców. W niedalekiej odległości, na południe od wsi znajduje się Jezioro Gołuchowskie, nad którego brzegiem znajduje się infrastruktura rekreacyjna: kąpielisko, kemping i wypożyczalnia sprzętów wodnych.

ZABYTKI GOŁUCHOWA
We wsi Gołuchów znajduje się wiele godnych uwagi zabytków. Są to między innymi: zamek wybudowany w stylu francuskiego renesansu, Ośrodek Kultury Leśnej wraz z ogromnym ogrodem angielskim, Muzeum Leśnictwa oraz zagroda żubrów utworzona w pobliskim lesie. Warto zobaczyć też kamień świętej Kingi, będący  największym w regionie głazem narzutowym.