Karty kontrolne, narzędzia statystyczne | LABORATORIUM | GNIEZNO

 

SZKOLENIE:

Karty kontrolne, badania biegłości, narzędzia statystyczne


 

SZKOLENIE:

Niepewność pomiaru


 

Pozostałe szkolenia dla laboratoriów badawczych:

 


Szkolenie w siedzibie Twojego laboratorium

Jeśli pracujesz w Laboratorium Badania Środowiska Wiesław Lingas, Laboratorium Bakteriologicznym Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gnieźnie lub też innym okolicznym laboratorium, szkolenie możemy przeprowadzić tylko dla pracowników Twojego laboratorium lub dla grupy składającej się z pracowników różnych laboratoriów z okolic miejscowości Gniezno.

Aby otrzymać ofertę organizacji szkolenia w Twoim laboratorium napisz do nas info@topszkolenie.pl lub zadzwoń (61) 624 36 40.

 


Laboratoria akredytowane w miejscowości Gniezno

  • Laboratorium Badania Środowiska Wiesław Lingas – Laboratorium Badania Środowiska Wiesław Lingas
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie – Laboratorium Bakteriologiczne

 

Gniezno

Gniezno to miasto położone województwie wielkopolskim, stolica powiatu gnieźnieńskiego i gminy Gniezno, a także siedziba archidiecezji. Leży we wschodniej części województwa. Według dostępnych danych, w mieście mieszka niecałe siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców. Obecnie panującym prezydentem jest Tomasz Budasz.

HISTORIA
Gniezno, to miasto o szczególnym znaczeniu historycznym. Zostało założone w 940 roku i stało się pierwszą, oficjalną stolicą Polski, w której panowała dynastia Piastów. Dzięki temu, Gniezno jest bogate w wiele zabytkowych miejsc i budowli i pomników. Jedną z najbardziej charakterystycznych są Drzwi Gnieźnieńskie, które przedstawiają sceny z życia świętego Wojciecha. Drzwi można oglądać w pięknej Katedrze Gnieźnieńskiej.

TURYSTYKA, KULTURA i ROZRYWKA
Dzięki znaczeniu historycznemu, Gniezno odwiedza wielu turystów. Dzięki temu miasto prężnie się rozwija, organizuje coraz więcej wydarzeń, atrakcji i innych inicjatyw.