Karty kontrolne, narzędzia statystyczne | LABORATORIUM | BARANÓW

 

SZKOLENIE:

Karty kontrolne, badania biegłości, narzędzia statystyczne


 

SZKOLENIE:

Niepewność pomiaru


 

Pozostałe szkolenia dla laboratoriów badawczych:

 


Szkolenie w siedzibie Twojego laboratorium

Jeśli pracujesz w laboratorium Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o. lub też innym pobliskim laboratorium, szkolenie możemy przeprowadzić tylko dla pracowników Twojego laboratorium lub dla grupy składającej się z pracowników różnych laboratoriów z okolic miejscowości Baranów.

Aby otrzymać ofertę organizacji szkolenia w Twoim laboratorium napisz do nas info@topszkolenie.pl lub zadzwoń (61) 624 36 40.

 

 


Laboratoria akredytowane w miejscowości Baranów

  • Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o.

 

Baranów

Baranów to siedziba władz gminy wiejskiej o tej samej nazwie. Położna w powiecie kępińskim, w województwie wielkopolskim, wieś liczy sobie około 1500 mieszkańców. Herb gminy przedstawia białą głowę byka z żółtymi rogami na niebieskim tle, natomiast flaga to połączenie trzech poziomych pasów w kolorach białym, błękitnym oraz żółtym.

HISTORIA I ZABYTKI
Baranów to jedna z najstarszych miejscowości w całym powiecie – pierwsze wzmianki o jego istnieniu pochodzą już z XIII wieku. Na terenie Baranowa znajdują się ciekawe historyczne zabytki: pozostałości dwóch prehistorycznych grodzisk, dobrze zachowane domy z XIX wieku i piękny, drewniany kościół pod wezwaniem św. Andrzeja i św. Wawrzyńca wybudowany w 1732 roku.

ATRAKCJE I WYDARZENIA
W Baranowie regularnie odbywają się różne imprezy kulturalne i sportowe: koncerty, festiwale kulinarne, przeróżne biegi, turnieje i zawody. Nie brakuje również corocznych dożynek.